Agenda

Ostirala, abuztuak 18

Haurrentzako barrakak Urdaneta kalean.
10:00 - 18:00

Erdialdea / Calle Urdaneta
Orain
Futbol 5eko txapelketa azkarra, benjaminak: 9-10 urte.
10:00 - 13:00

Antigua-Ibaeta / Polideportivo De Benta Berri
Orain
Jolas- eta kirol-tailerrak.  Errugbia eta Eskubaloia.
10:30 - 12:30

Gros-Ulia / Plaza Cataluña
Orain
Trentza eta haurrei aurpegia margotzeko tailerra.
11:00 - 13:30

Gros-Ulia / Terraza Kursaal
Ustaritz Beteluk emandako ludoteka.
11:30 - 13:30

Erdialdea / Plaza Vinuesa
Aquariumeko IX. Zinema-astea:
12:00 - 14:00

Parte Zaharra / Aquarium
Bertsolariak
12:30 - 14:00

Amara / Plaza Easo
Zatoz eta jolastu gurekin waterpoloan!
15:30 - 16:30

Erdialdea / Terraza del Náutico
Puzgarriak.
16:00 - 20:00

Antigua-Ibaeta / Plaza Alfonso Xiii
Aste Nagusiko XXIV. Esku Pilota Txapelketa: Finalak.
16:00 - 18:00

Parte Zaharra / Plaza de la Trinidad
XX.
16:00 - 18:00

Erdialdea / Alderdi Eder
Helduentzako barrakak Pasealeku Berrian.
17:00 - 03:00

Erdialdea / Paseo Nuevo
Nintendo Switch Tour.
17:00 - 00:00

Gros-Ulia / Sagües
Trentza eta haurrei aurpegia margotzeko tailerra.
17:00 - 19:00

Gros-Ulia / Terraza Kursaal
Haurrentzako aerobika.
17:30 - 19:00

Gros-Ulia / Plaza Cataluña
Toni la Sal-ek
17:30 - 19:00

Antigua-Ibaeta / Plaza Alfonso XIII
Erraldoiak eta buruhandiak.
18:30 - 20:30

Gros-Ulia / Zurriola-Gros. Irteera San telmo Museotik
Gauerdi txaranga
18:30 - 20:30

Erdialdea / Centro
Tailer parte-hartzailea: esponja bat egitea.
18:30 - 20:30

Erdialdea / Plaza Vinuesa
Aste Nagusiko arkume-menestra lehiaketa.
19:00 - 21:00

Amara / Parque Aitzol
Chatvaari Sundari
19:00 - 20:00

Gros-Ulia / Terraza Kursaal
Ribaforadako musika-banda
19:00 - 20:30

Erdialdea / Quiosco del Boulevard
Antzerkia:
20:00 - 22:00

Erdialdea / Teatro Victoria Eugenia
Antzerkia:
20:00 - 22:00

Parte Zaharra / Teatro Principal
20:00 - 22:00

Gros-Ulia / Terrazas del Kursaal
Eskola dantza taldea
20:00 - 21:30

Parte Zaharra / Plaza de la Constitución
Glosario de tiempos
20:00 - 21:30

Antigua-Ibaeta / Auditorio Musikene
22:45 - 23:15

Erdialdea / Bahía De La Concha
 Zona de jóvenes Festan Blai: juegos, retos y regalos.
23.15 - 02:00

Gros-Ulia / terrazas del Kursaal
Zinema Ondarretan.
23:15 - 00:47

Antigua-Ibaeta / Playa de Ondarreta
Zezensuzkoen entzierroa.
23:30 - 00:00

Erdialdea / Desde la calle Miramar hasta el Boulevard
Tdiferencia taldeak
23:30 - 01:00

Erdialdea / Plaza Gipuzkoa
DJ Gaua
23:30 - 00:30

Gros-Ulia / Espacio abierto del Kursaal. Terrazas Kursaal.
Iceberg orkestra
23:30 - 01:00

Amara / Plaza Easo
Funkdamental
23:30 - 01:00

Erdialdea / Quiosco del Boulevard
Paddam
23:30 - 01:00

Antigua-Ibaeta / Plaza Alfonso XIII
Ezten giro
23:30 - 01:00

Gros-Ulia / Plaza Cataluña
Rulo y la Contrabanda.
23:45 - 01:15

Gros-Ulia / Sagüés
DJ Gaua: A. Gaultier
23:59 - 03:29

Gros-Ulia / Espacio abierto del Kursaal. Terrazas Kursaal.

Eta egun osoan zehar

Zurriola Street Food.

Gros-Ulia / Paseo de la Zurriola
Erakusketa: “Itsas jostailuak”.

Parte Zaharra / Museo Naval
Erakusketa:

Egia / Fundación Cristina-Enea
Poker cash game.

Parte Zaharra / Casino Kursaal
Eskulangintza Azoka.

Erdialdea / Plaza Vinuesa
Merkealdiak Antiguo auzoko dendetan.

Antigua-Ibaeta / Antiguo
Karanbola libreko Billar Opena

Erdialdea / Centro Social Erdialde
Erakusketa: “Erraldoien konpartsa”.
10:00 - 20:00

Parte Zaharra / Museo San Telmo
San Telmo Museoa
10:00 - 20:00

Parte Zaharra / Museo San Telmo
Erakusketa:
10:00 - 20:00

Parte Zaharra / Museo San Telmo
Erakusketa:
10:00 - 14:00

Gros-Ulia / Centro Cultural Okendo
Erakusketa: “Atzoko baserria, gaur egun”.
10:00 - 14:00

Antigua-Ibaeta / Centro Cultural Aiete
Erakusketa:
10:00 - 14:00

Antigua-Ibaeta / Centro Cultural Aiete
Erakusketa:
10:00 - 14:00

Antigua-Ibaeta / Centro Cultural Aiete
Erakusketa: “Donostiari begira”
11:00 - 20:00

Parte Zaharra / Casa de la Historia
Eguzkiteka
11:00 - 19:30

Erdialdea / Voladizo Paseo de la Concha

Eta gauza gehiago

Bilatu ekitaldiak

Egunaren arabera

Calendario

Gaien arabera

Guitarra

Guneen arabera

Lágrima

Zurriola Street Food

+ INFO