Agenda

Ekitaldiak aire zabalean egingo dira, edukiera kontrolatu edo/eta mugatuko tokietan, eta segurtasun protokoloaren arabera. Maskararen erabilera nahitaezkoa izango da toki horien barnean.

Programazio honek aldaketak izan ditzake, edo bertan behera geratu aurrez abisatu gabe, pandemiaren egoeraren arabera (epidemiologia adierazleetan oinarrituz), eta programatutako jarduera hasteko unean indarrean den araudiari lotuz.

Osteguna, abuztuak 05

Haur eta helduentzako feriak Pasealeku Berrian
16:30 - 23:30

Erdialdea / Pasealeku Berria

Eta egun osoan zehar

Donostiako Erraldoi Konpartsaren erakusketa San Telmo Museoko klaustroan
Orain

Ostirala, abuztuak 06

Behemendi taldearen logoa
09:00 - 14:00

Erdialdea / Loiola kalea
Haur eta helduentzako feriak Pasealeku Berrian
16:30 - 23:30

Erdialdea / Pasealeku Berria
Magia tailerra
17:00 - 19:00

Bidebieta / Salvador Allende parkea
Euskaraz
Pedalezko Ferrariak
17:00 - 19:00

Bidebieta / Salvador Allende parkea
Euskaraz
Antzezlanaren kartela
19:00 - 20:15

Bidebieta / Bidebietako frontoia
Festamentua
20:30 - 21:10

Parte Zaharra / Trinitate plaza
Pelikularen kartela
22:00 - 23:40

Bidebieta / Bidebietako frontoia
Euskaraz

Eta egun osoan zehar

Eskulangintza Azoka
11:00-14:00, 17:00-21:30

Erdialdea / Alderdi Eder

Larunbata, abuztuak 07

Behemendi taldearen logoa
09:00 - 14:00

Erdialdea / Loiola kalea
Tai-Chi egiten hasteko ikastaroa.
11:00 - 12:30

Aiete / Aieteko jauregia
Haur eta helduentzako feriak Pasealeku Berrian
16:30 - 23:30

Erdialdea / Pasealeku Berria
Egurrezko jokuak
17:00 - 19:00

Egia / Cristina Enea parkea (goiko partean, Fundazio eraikinaren ondoan)
Euskaraz
Antzezlanaren kartela
19:00 - 19:45

Egia / Luis Martín Santos plaza
Mariachi Imperial Elegancia Mexicana
20:00 - 21:20

Parte Zaharra / Trinitate plaza
Pelikularen kartela
22:00 - 23:38

Egia / Luis Martín Santos plaza
Euskaraz

Eta egun osoan zehar

Bilatu ekitaldiak

Egunaren arabera

Calendario

Gaien arabera

Guitarra

Guneen arabera

Lágrima