Agenda

Igandea, abuztuak 11

Urpekaritza
09:30 - 15:00

Erdialdea / Nautiko terraza
Behemendi taldearen logoa
10:00 - 14:30

Erdialdea / Loiola kalea
Erakusketa: “Erraldoien konpartsa”.
10:00 - 16:00

Parte Zaharra / San Telmo museos
Hondartzako boley txapelketa Donostian
10:00 - 20:00

Gros-Ulia / Zurriolako hondartza
Getaria - Donostia kayak.
10:00 - 13:00

Erdialdea / Kontxako hondartza
Travesia nordic walking y marcha bici-patines. Ejercicios de calentamiento.
10:45 - 11:00

Gros-Ulia / Tomás Alba plaza (Sagues)
Bizikleta eta patinetan jaigiro martxa.
11:00 - 13:00

Tomás Alba plaza (Sagues)
Zeharkaldiaren hasiera
11:00 - 13:00

Tomás Alba plaza (Sagues)
Eguzkiteka
11:00 - 19:30

Erdialdea / Kontxako pasealekuko irtena
Haurrentzako barrakak Urdaneta kalean.
11:00 - 14:00

Erdialdea / Urdaneta kalea
Noria
11:00 - 02:00

Erdialdea / Alderdi Eder
Zurriola Street Food.
12:00 - 02:30

Gros-Ulia / Zurriolako pasealekua (Kursaaleko terrazak)
Euskal Dantza Muxikoak
12:00 - 14:00

Erdialdea / Boulevardeko kioskoa
Jin Beans
13:30 - 14:30

Gros-Ulia / Kursaaleko terrazak (Urumea)
Puzgarriak.
16:00 - 20:00

Egia / Teresa de Calcuta plaza
Haurrentzako barrakak Urdaneta kalean.
16:00 - 01:00

Erdialdea / Urdaneta kalea
Logo
16:00 - 21:00

Erdialdea / Kontxako pasealekua ("Erlojuak" ondoan)
Helduentzako barrakak Pasealeku Berrian.
17:00 - 04:30

Erdialdea / Paseo Berria

Eta egun osoan zehar

Poker cash game.

Parte Zaharra / Casino Kursaal
Erakusketaren kartela
10:00 - 20:00

Parte Zaharra / San Telmo museoa
Erakustaldiaren kartela
10:00 - 20:00

Parte Zaharra / San Telmo museoa
Erakusketa: “Donostiari begira”
11:00 - 20:00

Parte Zaharra / Hiostoriaren etxea - Urgull mendia
Erakusketaren kartela
11:00 - 14:00. 16:00 - 19:00

Parte Zaharra / Untzi Museoa
Eskulangintza Azoka.
11:00-14:00, 17:00-22:00

Erdialdea / Clara Campoamor plaza

Eta gauza gehiago

Bilatu ekitaldiak

Egunaren arabera

Calendario

Gaien arabera

Guitarra

Guneen arabera

Lágrima

Zurriola Street Food

+ INFO